Szybki kredyt – gdzie go otrzymasz?

Rynek uzyskiwania cały kredytów cały czas się rozwija, i nie tylko firmy pożyczkowe udzielają szybkiej gotówki, ale również banki. A ich formalności i czas oczekiwania nie różni się niczym od chwilówek. Zobacz w jaki sposób otrzymasz szybki kredyt i gdzie?

Szybki kredyt – spełnij warunki

Przede wszystkim najprościej otrzymasz taki kredyt w banku, w którym już posiadasz konto. Taki ban ma od razu wgląd w nasz rachunek, a więc widzi co miesięczne przelewy od pracodawcy. W takim momencie jesteśmy dla niego bardziej wiarygodni. W dzisiejszych czasach już w każdej aplikacji mobilnej banku możemy znaleźć wnioski o szybki kredyt. Wystarczy kilka kliknięć, a formularz o pożyczkę zostanie wysłany natychmiast. Warto rozpatrzyć szybkie kredyty online, ponieważ mają one wiele korzyści. Banki obniżają oprocentowanie bądź rezygnują z prowizji.

Pamiętaj jednak o tym, że im oferta kredytu jest korzystniejsza, tym kwotą, którą będziemy chcieli pożyczyć będzie mniejsza. Szybkie kredyty to zazwyczaj mniejsze kwoty i krótkie terminy. Najczęściej ich termin można rozłożyć na 5 lat.

Szybki kredyt – jak go uzyskać?

Jak już wspomnieliśmy najlepiej szybki kredyt zaciągnąć online, w taki sposób oszczędzamy sobie czas i nerwy. Internet to świetne miejsce, w którym możemy bez problemowo porównać dostępne oferty kredytowania. Jakie kroki trzeba podjąć, aby uzyskać szybki kredyt?

  • Wybierz konkretnie kwotę, która chcesz otrzymać i czas jej spłaty.
  • Wypełnij wniosek danymi i wyślij go do banku.
  • Bank po otrzymaniu wniosku zapoznaje się z dokumentami, a następnie wysyła nam umowę kredytową.
  • Na koniec zapoznajesz się z umową i akceptują ją przelewem weryfikacyjnym.

Czasami może zdarzyć się tak, że bank będzie chciał naszego podpisu do umowy o szybki kredyt. Wtedy zostanie nam jedynie czekać na kuriera, który dostarczy dokumenty do podpisania przez nas, a następnie odwiezie do banku.

Zalety szybkiego kredytu

Zdecydowanie co przemawia nad tym rozwiązaniem jest przede wszystkim ograniczona ilość formalności, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wadami, które można zauważyć to niższa kwota dostępna do pożyczki, krótszy okres kredytowania, jak również to, że nie każdy bank udziela takiej formy pożyczki.